Spotkanie networkingowe Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości

Z pełnym portfelem nowych znajomości i wiedzy zakończyło się pierwsze spotkanie networkingowe Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości.

W spotkaniu tym uczestniczyli przedstawiciele branż związanych z rynkiem nieruchomości, byli to pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, deweloper, geodeci, homestagerki, fotograf nieruchomości, osoby zajmujące się ubezpieczeniami związanymi z rynkiem nieruchomości oraz przedstawiciel firmy wykonującej prace dostosowania nieruchomości do wymagań klienta.

W panelu tematycznym głos zabrała Karolina Kubisztal – Prezes firmy Kotrak zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami. Karolina w niecodzienny sposób opowiedziała o zawodzie zarządcy nieruchomości w kontekście wspólnot mieszkaniowych, otrzymała też wiele pytań i propozycji współpracy.

Podczas luźnych rozmów networkingowych uczestnicy wymienili się kontaktami, dzięki spotkaniu osób różnych zawodów tej samej branży jaką są nieruchomości, każdy znalazł temat do rozmów o biznesie.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania w tym najbliższe, które odbędzie się w dniu 19 lipca, szczegóły znajdą Państwo w najbliższych dniach na naszej stronie: https://ssrn.pl/kursy-i-szkolenia/