Spotkanie networkingowe Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości

Zakończyło się kolejne spotkanie networkingowe Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości.

Dziękujemy za wysoką frekwencję wspaniałych gości, w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele branż związanych z rynkiem nieruchomości, byli to pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, deweloper, geodeci, prawnik, homestagerki, fotograf nieruchomości, osoby zajmujące się ubezpieczeniami związanymi z rynkiem nieruchomości oraz przedstawiciel firmy wykonującej prace dostosowania nieruchomości do wymagań klienta.

W panelu tematycznym głos zabrała Danuta Huniak – Przedstawiciel firmy deweloperskiej która przedstawiła w „pigułce” zmiany w ustawie deweloperskiej jakie zaszły 1 lipca 2022 roku.

Podczas luźnych rozmów networkingowych uczestnicy wymienili się kontaktami, dzięki spotkaniu osób różnych zawodów tej samej branży jaką są nieruchomości, każdy znalazł temat do rozmów o biznesie.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania w tym najbliższe, które odbędzie się w dniu 20 września, szczegóły znajdą Państwo w najbliższych dniach na naszej stronie: https://ssrn.pl/blog/