Spotkanie networkingowe Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości

W dniu 8 listopada odbyło się spotkanie networkingowe organizowane cyklicznie przez Śląskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości

Panel tematyczny poprowadził mgr inż. Wojciech Hoszek – Manager Bezpieczeństwa Informacji, Trener, Konsultant z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów bezpieczeństwa informacji, prowadzeniu szkoleń i doradzaniu firmom i instytucjom z którym z panelu tematycznym rozmawialiśmy o przetwarzaniu danych osobowych w biurze nieruchomości w świetle przepisów RODO.

Dziękujemy za liczny udział osób zajmujących się rynkiem nieruchomości, pośredników, zarządców, geodetów, ubezpieczycieli i in..

Podczas luźnych rozmów networkingowych uczestnicy wymienili się kontaktami, dzięki spotkaniu osób różnych zawodów tej samej branży jaką są nieruchomości, każdy znalazł temat do rozmów o biznesie.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania w tym najbliższe, które odbędzie się w dniu 15 grudnia, szczegóły znajdą Państwo w najbliższych dniach na naszej stronie: https://ssrn.pl/kursy-i-szkolenia/