Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie rynku nieruchomości

  • 7 marca 2024 r. 
  • godz 9:00 – 14:00
  • KATOWICE / ON-LINE

Celem szkolenia jest:

Zapoznanie pośredników, zarządców, deweloperów, rzeczoznawców, i grup zawodowych współtworzących rynek nieruchomości z rozpoczęciem funkcjonowania na rynku nieruchomości oraz dla osób współtworzących obecnie rynek nieruchomości. Zakres szkolenia ma przybliżyć najważniejsze aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

W ramach szkolenia dowiesz się m. in. o:

1. Prawnych aspektach prowadzenia własnej działalności gospodarczej, w tym obowiązkach przedsiębiorców w zawieraniu umów z konsumentami.

2. Formy organizacyjne prowadzenia działalności gospodarczej.

3. Systemy rozliczeń podatkowych w działalności gospodarczej, w tym wybór formy opodatkowania.

4. Zatrudnianie pracowników oraz umowy współpracy z innymi współpracownikami.

Prowadzący:

Mariusz Stokłosa– aplikant adwokacki. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie broniąc pracy magisterskiej z zakresu procedury cywilnej na ocenę bardzo dobrą. Stypendysta Rektora UMCS dla najlepszych studentów. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej. Z kancelarią Marka Płonki w Bielsku- Białej związany od 2019 roku. Krąg jego zainteresowań skupia się wokół szeroko pojętego prawa cywilnego materialnego oraz procesowego. W kancelarii zajmuje się kompleksową obsługą prawną  rynku nieruchomości jak również szeroko pojętymi inwestycjami budowlanymi. Ponadto świadczy usługi z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego pomagając przedsiębiorcom jak również osobom fizycznym odzyskać płynność finansową. Zajmuje się również reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi w postępowaniach cywilnych, gospodarczych oraz karnych.

Mateusz Rajwa– współpracuje z Kancelarią Marka Płonki w Bielsku- Białej, z którą związany jest od 2020 roku. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szeroko rozumiane prawo cywilne oraz prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Na co dzień zajmuje się sprawami dotyczącymi rynku nieruchomościowego, współpracuje również z doradcami restrukturyzacyjnymi w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych. 

Cena szkolenia:

290 zł. – brutto

dla członków Śląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości – 160 zł. brutto

Wpłatę należy dokonać na konto ŚSRN nr 82109020080000000152564098  / z dopiskiem – DG/.

Opłata obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały dydaktyczne w formie elektronicznej, dostęp do nagrania do 1 miesiąca od daty szkolenia oraz wydanie stosownego zaświadczenia po zakończeniu zajęć.

Miejsce szkolenia: KATOWICE, UL. Gliwicka 2/6 oraz ON-LINE na platformie ZOOM

Nazwa firmy
Adres
Numer NIP
Wpisz nazwę szkolenia

Kontakt:
Śląskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości
tel. kom. 502 – 660 – 992     
e-mail: biuro@ssrn.pl